W maju ubiegłego roku otrzymaliśmy informację o pozytywnej weryfikacji wniosku Lepszy w zawodzie, bardziej mobilny w życiu – zagraniczne praktyki uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie. Wniosek ten przygotowany został przez grupę nauczycieli ZSA i złożony na konkurs ogłoszony w ramach Programu Leonardo da Vinci. Sam program ma na celu promowanie mobilności na europejskim rynku pracy oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wspiera także rozwiązania zwiększające przejrzystość i uznawalność kwalifikacji zawodowych w krajach europejskich (np. narzędzia EUROPASS, o które w związku z projektem będzie wnioskować szkoła dla ucznió…

Więcej: ZSA w Programie Leonardo da Vinci

24. lutego w Zespole Szkół Agrotechnicznych działo się coś niezwykłego – uczniowie klas mundurowych ubrani byli nieprzepisowo, dziewczyny miały wyzywający makijaż, a na korytarzu panowała atmosfera napięcia. Tak wszystko wyglądało na pierwszy rzut oka. Ale uchylając rąbka tajmenicy zdradzimy, że za wszystkim stały osoby zaangażowane w realizację projektu pn. Lepszy w zawodzie, bardziej mobliny w życiu w ramach programu Leonardo da Vinci. Zatem munudrowi przyodziali się w barwy narodowe Niemiec, dziewczyny pomysłowo pomalowały usta na trzy kolory (również w barwach niemieckich), a atmosfera spowodowana była przygotowywaniem wszystkich przedsięwzięć zaplanowanych na ten dzień.

           …

Więcej: Dzień Niemiecki w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie Program Leonardo da Vinci

 

 

Zespół Projektowy  ogłasza konkurs na logo projektu

„ Lepszy w zawodzie- bardziej mobilny w życiu- zagraniczne praktyki uczniów ZSA”

Logo wybrane przez Komisję Konkursową zostanie umieszczone na koszulkach .

Na zgłoszenia czekamy do piątku 07.02.2014.

 

 

 

 

Komisja Konkursowa…

Więcej: OGŁOSZENIE

23 stycznia 2014 r. podczas konferencji "Szkolnictwo zawodowe w nowoczesnej Europie" odbywającej się w ZSA w Bożkowie doszło do spotkania uczniów bioroących udział w projekcie "Lepszy w zawodzie, bardziej mobilny w życiu" z przedstawicielem organizacji przyjmującej  Christlich-Sozialen Bildungswerkes Sachsen e.V. Pan Thaddäus Ziesch poznał uczestników projektu oraz udzielił wyczerpujących informacji na temat realizowanego współnie projektu.

 …

Więcej: Spotkanie robocze

 

UWAGA KONKURS 

ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROTECHNICZNYCH W BOŻKOWIE REALIZUJE 

PROJEKT,

 

„ LEPSZY W ZAWODZIE, BARDZIEJ MOBILNY W ŻYCIU- 

ZAGRANICZNE PRAKTYKI UCZNIÓW W ZSA W BOŻKOWIE” 

 

W RAMACH REALIZACJI 

PROGRAMU LEONARDO DA VINCI. 

W ZWIĄZKU Z TYM OGŁASZAMY KONKURS 

„ MOJE WYMARZONE GOSPODARSTWO” 

 

PRACE W DOWOLNEJ FORMIE ( PREZENTACJA 

MULTIMEDIALNA, POKAZ, ETC.) NALEŻY SKŁADAĆ W 

SEKRETARCIACIE SZKOŁY DO DNIA 15 października 2013 ROKU. 

AUTORZY NAJLEPSZYCH PRAC WYJADĄ NA TRZYTYGODNIOWY 

STAŻ DO NIEMIEC. 

 

CHĘTNYCH PROSIMY O ZGŁOSZENIA DO ZESPOŁU 

PROJEKTOWEGO ( PAN DYREKTOR JÓZEF KOCHNIARCZYK, 

PAN KAMIL KUD, PANI JOANNA KUDRYŃSKA- ANTONIK,…

Więcej: Konkurs