W naszym internacie każdy chłopak odgrywa jakąś rolę. Każdy z nich robi to świetnie i zasługuje na nagrodę. W Dniu Chłopaka postanowiłyśmy obdarować ich wszystkich Oskarami.

Były Oskary za najwspanialsze role komediowe i romantyczne, za udział w programach „Master Chef” i „Weterynarz szuka żony”, a także za pierwszoplanowe kreacje w takich hitach jak „Na Dzikim Zachodzie '', ,,Ten Obcy”, ,,Koło Śmiechu”, ,,Chłopaki do wzięcia”, ,,Moje siostry” czy ,,Pojawiam się i znikam”. Zgadnijcie którzy nasi koledzy są w nich bohaterami?

Wszystkim chłopakom w internacie życzymy wybitnych sukcesów w odgrywaniu swoich własnych życiowych ról.

 

Bożkowska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej :)

 

Natalia Kotwica

Tatiana Matulewicz

Martyna Korotusz

Da…

Więcej: Oskary zostały rozdane...

 

 

 

Dzisiaj w internacie w imieniu wszystkich mieszkańców powitałam klasy pierwsze. Upiekłam dla nich babeczki migdałowo-marchewkowe. Zapach pieczonego ciasta kojarzy się z domem i chcę, żeby nasze nowe koleżanki i koledzy dobrze się czuli w internacie. Na dobry początek nowego roku szkolnego w nowym miejscu zamieszkania życzymy pierwszakom wszystkiego najlepszego.

piekła:

Olga Iwaniuk…

Więcej: Słodkie powitanie pierwszaków

Dzisiaj w naszym internacie zawitała wiosna! A wraz z nią radosna atmosfera. W pięknym słońcu przyroda budzi się do życia, śpiewają ptaki i tylko brak tej pierwszej wiosennej zieleni.

Gdzie ta wiosenna zieleń?

W naszych babeczkach!

Zamiast topić Marzannę i przeganiać zimę, przywołujemy wiosnę jogurtowo- szpinakowymi wypiekami o cytrynowym smaku. Smacznego!!!

Daria Martuszewska

Arleta Rowińska…

Więcej: WIOSNA W INTERNACIE